Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba ArkadasLar

4 posters
YazarMesaj
SIFATSIZ01

SIFATSIZ01

Merhaba ArkadasLar Empty
MesajKonu: Merhaba ArkadasLar   Merhaba ArkadasLar EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 3:01 pm

Benim Oyundaki Nickim SIFATISIZ. 14 Yasindayim Metin2 Bnm İcin VazgeciLmez Bir Oyun.Adim Mert SoyAdim Güngör.Metin2 deki En büyük HayaLim [GMY]'Lik TL ler Bunu Bir Mesaj OLarak AnLamasnLar.Smile)
Surayim Elimden Gelen HerTürLü Konuda Yardmcı OLurum Forumun GeneL BöLümünde Yeni BasLayan Arkadaslar İcin BiLgiLer PayLasiorum.Adanada Oturuorum.AdanaSpor SK ALt Yapısının LizansLı Oyuncusuyum.Bu Kdr Very Happy
SIFATSIZ01

SIFATSIZ01

Merhaba ArkadasLar Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba ArkadasLar   Merhaba ArkadasLar EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 3:02 pm

SIFATISIZ DEIL SIFATSIZ Very Happy
Misafir
Misafir

Merhaba ArkadasLar Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba ArkadasLar   Merhaba ArkadasLar EmptyPerş. Ara. 09, 2010 3:25 pm

Very Happy bnde Grumpy tanıstgmız amemnun oldum Very Happy asdas .D
SIFATSIZ01

SIFATSIZ01

Merhaba ArkadasLar Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba ArkadasLar   Merhaba ArkadasLar EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:08 pm

BENDE PASAM .D
[MOD]LEO

Merhaba ArkadasLar Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba ArkadasLar   Merhaba ArkadasLar EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 10:23 pm

bende emre Oyundaki Nickim [MOD]LeO :ddd
OzdenSs

OzdenSs

Merhaba ArkadasLar Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba ArkadasLar   Merhaba ArkadasLar EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 12:44 pm

Bende M.oldum Zaten Beni Tanıyorsun...
Yinede Söyliyim Very Happy Oyundaki Nick'im OzdenSs

Benim Kardeşimde Galatasaray'in Alt Yapısında Oynuyor Oda Lisanslı.. Secmelerde Kazandı Smile
derberder06

Merhaba ArkadasLar Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba ArkadasLar   Merhaba ArkadasLar EmptyPerş. Şub. 17, 2011 1:07 pm

sa ardaslar bir sorum olcaktı oyuna üyelik alamıyorum nerden alıcaz bunu yardımcı olursanız

Merhaba ArkadasLar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaslar Adamın 2 Skill Hilesi ve 4x var 4x ss alamadm gereğini arz edrm !!!
» Arkadaslar bu savascilarin skilleri çok güzeldir ama arasindan seçmesi zordur ben bu konuyu simdi açiklicam